В БАШТАНЦІ ВІДСВЯТКУВАЛИ 212 РІЧНИЦЮ РІДНОГО КРАЮ

Сьогодні, 16 вересня, в Баштанській міській об’єднаній територіальній громаді з самого рання місцеві жителі та гості з околиць святкують 212 річницю м. Баштанка. Привітати іменинників приїхали гості практично з усіх районів Миколаївської області. Свої вітання в цей день привезли і представники партії «Наш край». Привітальні слова від імені голови Миколаївської обласної організації «Наш край» Юрія Кормишкіна баштанцям передала Ольга Остапчук, голова виконкому партії. Вона побажала жителям славного міста та об’єднаної громади миру, добра та благополуччя кожній родині.

«212 років історії та розвитку, планів і втілень, боротьби і перемог. Сьогодні Баштанка є центром першої на Миколаївщині міської територіальної громади, яка об’єднала людей з 26 населених пунктів району. Громаду, яка своїми стараннями щоденно задає приклад іншим громадам країни по інноваційним, сучасним підходам до управління територією, залученню інвестицій та швидким змінам на краще. Ваш рідний край багатий талановитими господарями землі, мудрими творцями свого життя. Нехай кожен день надихає на нові перемоги та звершення. Щастя, успіхів та процвітання!»,  — передала слова привітання від голови «Нашого краю» Ольга Остапчук.

В рамках святкування Дня міста Баштанка було відкрито міні-стадіон з штучним покриттям та здійснено перший заплив в новозбудованому басейні.

Заплив здійснили члени спортивного клубу ім. Семена Бойченко, які по закінченню спортивної кар’єри останні п’ять років завойовували медалі на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Завойовані медалі, а їх 60, закладені на дні басейну. Честь здійснити перший заплив випала Борису Білику, Дмитру Бортнику, Сергію Лякіну, Олександру Васюнькіну. Заплив було здійснено в два заходи на відстань по 25 метрів. Назвали заплив символічно «Батерфляй для Семена Бойченка».

Під час відкриття міні-поля, для юних футбольних команд міста «Наш край» подарував спортивний інвентар для того щоб більш активно та корисно експлуатувати новеньке поле і здобувати нові перемоги для рідного краю.

Теги: ,