Переможницею конкурсу «За що я люблю Україну» стала Наталя Крилатюк

«Наш край» оголосив підсумки щорічного конкурсу «За що я люблю Україну?». Переможницею стала Наталя Крилатюк. Як відзначила голова виконкому Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Ольга Остапчук, цьогоріч участь в конкурсі взяли 500 робіт учасників з багатьох районів області.

«З кожним роком учасників нашого конкурсу відповідей «За що я люблю Україну?» стає все більше.  Конкурс, доречі, є власним проектом Миколаївської обласної організації «Наш край». В цьому році на адресу «Нашого краю» надійшло  більше 500 робіт. Вдвічі приємно, коли патріотичні відповіді присилають діти. Ми вдячні всім учасникам. Ви великі молодці», — відзначила Ольга Остапчук.

Переможницею конкурс стала учителька української мови, літератури та зарубіжної літератури Миколаївської ЗОШ №26 Крилатюк Наталя Миколаївна. Журі конкурсу нагородили переможницю подякою «За перемогу та кращу патріотичну відповідь у конкурсі «За що я люблю Україну», фірмовим годинником «Нашого краю» та сувенірною продукцією.

Наталя Крилатюк відзначила, що любов до рідної землі живе в серці кожної людини. Вона особисто гіркоту смутку за Батьківщиною відчула, коли була змушена виїхати закордон на заробітки.

«Я була закордоном. Життя змусило поїхати з України на заробітки. І я бачила, як люди сумують за своєю рідною Батьківщиною: за краєвидами, колоритом, запахом галушок та українського борщу, за гостинністю та родинними святами», — згадала переможниця.

В своїй відповіді в рамках конкурсу «За що я люблю Україну» Наталя Крилатюк написала: «Я люблю свою Україну за те, що ми найщиріша нація, ми вміємо розділити з іншими і біду, і щасливу хвилину. Наші люди працьовиті та гостинні. Українські пісні торкаються серця так, що коли я чую їх закордоном, то у мене у грудях щемить і радість переповнює серце. А які чудові соняшникові поля та золоті ниви!!! Українська вишиванка немає собі рівних у світі! А українське село, карпатські гори й полонини? Це чарівні місця! На півдні блакитна гладь морів та безкраї степи… А як можна не любити свою рідну землю? Вона, як мати, яку не можна не любити і її не обирають. Відразу згадуються слова Симоненка: «Можна все на світі обирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину» Хотілося б, щоб всі любили свою Україну, і не забували своє кохання, свої рідні місця…», — говориться в відповіді пані Наталя.

 

Теги: , , ,