«Наш край» вітає Новобузького міського голову Максима Лагодієнко з Днем народження

Сьогодні свій День народження святкує Новобузький міський голова Максим Лагодієнко.

«Наш край» щиро вітає Максима Олександровича з Днем народження.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної діяльності в управлінні таким чудовим містом, як Новий Буг.

Робота з людьми це завжди непросто і завжди відповідально. А стояти на чолі міста – відповідально особливо. Це вимагає високих організаторських здібностей, вміння згуртовувати людей, енергії і самовіддачі. Адже вирішувати щодня доводиться безліч найрізноманітніших проблем різного масштабу. Це питання розвитку Нового Бугу, які неможливо вирішити без забезпечення благополуччя кожного його жителя, без вміння його почути, зрозуміти і підтримати.

Впевнені, Вашого ентузіазму, професіоналізму, послідовності, сил і енергії вистачить для втілення в життя самих масштабних планів.

Бажаємо Вам підтримки жителів Нового Бугу у всіх Ваших починаннях, мудрих рішень у справі управління містом, необхідної завзятості і постійного духовного зростання.

Від щирого серця бажаємо Вам: нехай все задумане виконується, всі плани втілюються, нехай Новий Буг з кожним днем ​​стає все кращим, а містяни відчувають себе впевненими в завтрашньому дні! Міцного Вам здоров’я, щастя, радості, невичерпного оптимізму, бадьорості духу, удачі, миру і благополуччя!

З повагою,

Миколаївська обласна організація партії «Наш край»

 

Теги: , ,