В Первомайську, Кривому Озері та Березанці«Наш край»відкрив офіси партії

Вже в багатьох районах та містах Миколаївської області відкрито офіси партії «Наш край». Днями офіси розпочали роботу в Первомайську, Кривому Озері та Березанці. Основна мета функціонування офісів, які в тому числі виконують функцію громадських приймальнь – надавати оперативну консультативну та реальну допомогу жителям того чи іншого населеного пункту. За словами голови виконкому Миколаївської обласної організації «Наш край» Ольги Остапчук, яка разом з представниками апарату партії була присутньою на відкритті кожного з офісів, велика заслуга в тому, що «Наш край» представлений в кожному районі Миколаївської області належить голові партії Юрію Кормишкіну.

«Коли Юрій Анатолійович Кормишкін став головою Миколаївської обласної організації партії «Наш край», одним із перших завдань стало наблизитись якомога ближче до людей, стати доступними та відкритими, закріпити командні сили в районах таким чином, щоб робота партії стала ще більш ефективною та оперативною. Сьогодні можу з впевненістю сказати, що ми практично виконали завдання. «Наш край» представлений в Миколаївської області 313 депутатами місцевих рад, 2 мерами, 4 головами сільських рад, 2 старостами. Це потужна сила, але виборці не завжди знають як знайти свого депутата, тому ми вирішили відкрити партійні офіси в кожному районному центрі та місті обласного значення», — сказала Ольга Остапчук.

Під час відкриття партійних офісів Ольга Остапчук від імені голови Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна подякувала всім присутнім за якісну командну роботу та за силу і ентузіазм рухатись впевнено далі до нових перемог.

Офіс Первомайської міської та районної партійних організацій  партії «Наш край» працює за адресою: м.Первомайськ, вул.Вінграновського, 28.

Графік роботиз 9-00 до 14-00, понеділок – п’ятница

Офіс Кривоозерської районної організації партії «Наш край» працює за адресою: смт Криве Озеро, вул.Кобзаря, 44 (другий поверх)

Графік роботи з 8-00 до 15-00, понеділок – п’ятница

Офіс Березанської районної організації партії «Наш край» працює за адресою: смт Березанка, вул.Центральна, 33А.

Графік роботи з 9-00 до 16-00 (понеділок – середа, п’ятниця),

з 8-00 до 17-00 (четвер)

Теги: , , ,