«Наш край» передав книги до ЦРБ Веселиново та Кривого Озера в рамках власного проекту «Подаруй книгу для бібліотеки!»

В рамках власного проекту Миколаївської обласної організації партії «Наш край» «Подаруй книгу для бібліотеки!» зібрано чимало книжок на різну тематику та для різного читача. Більше 150 книг уже знайшли своє нове місце на полицях Кривоозерської та Веселинівської районних бібліотек.

«Завдяки проекту «Подаруй книгу для бібліотеки!» за два роки бібліотечні фонди поповнились цікавими, а іноді і рідкісними виданнями. Книги, які сьогодні потрапили на полиці Кривоозерської та Веселинівської бібліотек, принесли до «Нашого Краю» люди різних професій, різного статусу, різного віку, але всіх цих доброчинців об’єднує одне – любов до книги, любов до знань та бажання передати свої почуття іншим», — відзначають в партії.

В бібліотеках такому несподіваному подарунку зраділи та подякували представникам партії «Наш край» за увагу до бібліотечної справи та за збереження, поповнення бібліотечних фондів, які, за словами бібліотекарів, значно «схудли» останнім часом.

«Ми щиро вдячні команді «Нашого краю» за увагу до бібліотечної сфери. Така кількість книг для наших фондів – це значна підтримка. Впевнені, що нашим читачам також будуть до вподоби такі подарунки», — відзначили в бібліотеках.

Варто відзначити, що привітати бібліотекарів прийшли Остапчук Ольга Миколаївна, голова виконкому Миколаївської обласної політичної партії «Наш край», Павло Григорович Бузінський, голова Кривоозерської районної організації партії «Наш край», який привітав бібліотекарів щирими словами зі святом, розповів гостям з області про здобутки бібліотечної системи за останні роки і, особисто від себе, кожному працівнику вручив гілочку хризантеми. Радо вітав працівників ЦРБ і постійний читач бібліотеки, член партії «Наш край», заступник голови районної ради Мирон Іванович Лисиганич. В Веселиново книги передав голова Веселинівської районної організації партії «Наш край» Сергій Свердан.

Проектом «Подаруй книгу для бібліотеки!» охоплено більше 110 любителів книг, які з задоволенням принесли часточку своєї домашньої бібліотеки та тим самим принесли неабияку користь сільським бібліотекам. Акція продовжується.

Теги: , ,