В Новому Бузі нагородили переможців конкурсу «Блакитний і жовтий навколо нас»

В Новому Бузі міський голова Максим Лагодієнко та голова Новобузької районної партійної організації «Наш край» Валерій Семененко нагородили переможців фото-конкурсу «Блакитний і жовтий навколо нас».

Уже другий рік поспіль Миколаївська обласна організація партії «Наш край» проводить власний фото-конкурс «Блакитний і жовтий навколо нас». Щороку на адресу партії надходить чимало світлин на патріотичну тематику. Цей рік не став виключенням. Любов до рідного краю та бажання взяти участь в конкурсі завершилась цілими стопками світлин жителів Миколаївської області. Більше півтисячі учасників, сперечання журі і визначений переможець. Першість в конкурсі дісталась колективу та читачам Новобузької центральної районної бібліотеки.

«Миколаївська обласна організація партії «Наш край» вже другий рік поспіль реалізовує проект, присвячений Дню українського прапору. Цього року ми вирішили провести фото-конкурс. На нашу адресу, електронну пошту та фейсбук-сторінку надійшло багато світлин. Це – прекрасні патріотичні ілюстрації, які в дійсності підіймають патріотичний дух та відображають любов до рідного краю. Дуже приємно, що до конкурсу долучилося багато учасників, які проживають в сільській місцевості. Вибір був важкий, але журі справилось. Переміг колектив Новобузької центральної районної бібліотеки», – підкреслили організатори заходу.

Призи переможцю особисто вручили Новобузький міський голова Максим Лагодієнко та голова Новобузької районної організації «Наш край» Валерій Семененко в урочистій атмосфері. Варто відзначити, що нагородження переможців відбулось в дні святкування Дня бібліотекаря.

Колективу бібліотеки вручили грамоту переможця та Екшн-камеру для продовження реалізації творчих проектів та задумів.

Як відзначають у партії «Наш край», головна мета конкурсу – об’єднати людей навколо загальних цінностей і любові до рідного краю та символів держави.

 

Теги: , , ,