«Наш край» відстояв інтереси Веснянської громади – обласному протитуберкульозному диспансеру повернено юридичну адресу

На позачерговій сесії Миколаївської обласної ради депутати підтримали пропозицію фракції «Наш край» та проголосували за повернення Миколаївському обласному протитуберкульозному диспансеру юридичної адреси в селі Надбузьке Веснянської ОТГ. Голова фракції «Наш край» в Миколаївській обласній раді Юрій Кормишкін від імені громади подякував колегам-депутатам за те, що підтримали людей та не стали підігрувати нечесній кулуарщині окремих депутатів.

«Друзі, я вас вітаю! Нам вдалося повернути справедливість — Миколаївському обласному протитуберкульозному диспансеру повернули юридичну адресу в Веснянській ОТГ. Дякую своїм колегам, які підтримали це рішення та завадили підлим кулуарним іграм деяких депутатів», – відзначив голова «Нашого краю».

Нагадаємо, що влітку під час голосування на сесії Миколаївської обласної ради за питання «Про внесення змін до статутів закладів охорони здоров’я Миколаївської обласної ради» депутатам було підмінено Статут Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру. Замість узгодженого раніше на депутатських комісіях Статуту, в сесійну залу було запропоновано для голосування інший Статут, в якому уже було змінено юридичну адресу: замість села Надбузьке Веснянської ОТГ, де географічно і знаходиться медичний заклад, було записано село Нечаяне Нечаянської громади. Як виявилось, така маніпуляція з документом була здійснена умисно окремими депутатами, які в першу чергу намагались задовольнити свої інтереси, а не відстоювати інтереси громад. В результаті таких кулуарних ігор Веснянська громада могла залишитись без 6 млн. гривень надходжень до місцевого бюджету.