Представники «Нашого краю» в районах області привітали захисників України та вшанували пам’ять загиблих

В переддень святкування Дня захисника України та духовного релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці представники політичної партії «Наш край» в районах Миколаївської області привітали захисників України зі святом та вшанували пам’ять загиблих, тих, хто стояв на варті Незалежності України.

Так Кривоозерська районна організація партії «НАШ КРАЙ» провела низку заходів  по відзначенню Дня захисника України. Члени партії завітали до трудового колективу райвіськомату, де привітали 13 працівників особового складу, яким було вручено вітальні листівки, квіти, брендові та пам’ятні сувеніри.  Після чого відвідали могили загиблих воїнів АТО Люшенка Миколи та Ладижинського Олександра, де поклали корзини квітів та вшанували пам’ять хвилиною мовчання, а також відвідали родини Люшенків та Ладижинських. Того ж дня представники «Нашого краю» долучилися до покладання квітів біля обеліску воїнів афганців та загиблим воїнам землякам в другій світовій війни. Після чого воїни інтернаціоналісти та воїни АТО разом з керівництвом Кривоозерської районної організації партії «Наш край» відвідали районний історико-краєзнавчий музей де відбулася оглядова екскурсія та урочистості по вшануванню ветеранів інтернаціоналістів та учасників АТО.

З вітальним словом виступив голова Кривоозерського «Нашого краю» Павло Бузинський, який привітав всіх з Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.

«Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію. День захисника  — це свято мужності, доблесті і честі, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі і захисники України. Це свято кожного хто в той  чи інший час відав свої знання, сили, мужність, професіоналізм справі захисту держави.  З нагоди великих свят ми бажаємо Вам здоров’я , відваги. Нехай кожен день буде для Вас успішним, кожен вчинок – гідним, кожна ідея – відмінною , кожне слово – твердим, а кожна дія –  впевненою. Нехай Вас ніколи не полишає оптимізм, твердість духу, енергія, благополуччя та надійний тил в родині. Головне, щоб не гриміли вибухи, не плакали матері, а наші діти жили в багатій, процвітаючій країні й відчували гордість за свою Батьківщину. Нехай в цьому всьому вам в поміч стане Матір Божа», — сказав Бузинський.
Після привітання всім учасникам зібрання було вручено квіти, брендові та пам’ятні сувеніри та запрошено на фуршет «А пам’ять священна». В проведені всіх вищеперерахованих заходів брали участь «нашекраївці» П.Г. Бузинський, Г.Г. Тарасюк , Н.Б. Римарчук, А.В. Глух, А.Д. Івахнін, С.М. Панасюк та інші.

У Веселиновому за участі голови Веселинівського «Нашого краю» Сергія Свердана та партійців було відкрито  меморіальний банер — дошку загиблим  на Майдані та землякам-веселинівцям, які загинули на Сході України, захищаючі цілісність та недоторканість країни.

«Наші земляки гідні щоби їх памятали  в рідному краї. Пишаємося кожним з них, сумуємо за тимим, кого уже немає в живих», — сказав Сергій Свердан.

Також голова Веселинівської РПО партії «Наш край» завітав до Веселинівського РВК. Вітаючи працівників  військомату Сергій Іванович побажав міцного здоровя, благополуччя та мирного неба над Україною, та передав військовому комісару підполковнику Ченікалову С.Ю.  подарунки та вітання. В свою чергу Сергій Юрійович від імені  колективу райвійськкомату висловив  слова вдячності Свердану С.І. за постійну увагу до проблем військкомату та подякував за вітання. Сергій Юрійович в свою  чергу також привітав Свердана С.І. З днем захисника вітчизни адже Сергій Іванович теж  був мобілізований до лав Збройних сил Україні в першу хвилю мобілізації і проходив службу при Веселинівському РВК, при тому що виховуе  трьох неповнолітніх дітей.

У Баштанці з нагоди Дня захисника України на кладовищі №3 по вул.Європейській відбулось урочисте покладання квітів до могил загиблих бійців у зоні АТО. У вшануванні загиблих героїв взяли участь керівництво Баштанською районною організацією «Наш край» Петро Жигалкін, посадовці міста, учасники АТО та небайдужі баштанчани.

В м. Первомайськ партійний актив на чолі з Первомайським міським головою Людмилою Дромашко, обраною від партії «Наш край», також вітали захисників України зі святом.

Герої не вмирають!