В Миколаївському районі з розмахом відсвяткували 155-ту річницю села Новобогданівка!

13 жовтня Новобогданівка, що в Миколаївському районі, з розмахом на всю громаду відсвяткувала свою 155-ту річницю з дня заснування. З’їхались на святкування гості з усіх громад району, щоб привітати новобогданівців з солідним ювілеєм.

Гостей свята зустрічали шановано – з оркестром Радсадівського будинку культури, який славиться своїми талантами та хистом до мистецтва та творчості. Також було організовано ярмарку-гостину, де всі бажаючі могли полюбуватися творчими виробами майстрів Миколаївського району та скоштувати різноманітних смаколивік.

Родзинкою свята стало урочисте закладання капсули з землею з Моринців, де народився видатний український письменник Тарас Григорович Шевченко. На місці закладеної капсули громада має намір звести монумент Шевченка. На створення монументу одразу почали збирати кошти. Біля того місця, де закладено капсулу поставили символічну скарбничку до якої всі бажаючі мали можливість покласти гроші.

Вітали новобогданівців і представники партії «Наш край», які допомогли в організації проведення Дня села. На святі були присутні голова Миколаївської районної організації партії «Наш край» Андрій Добровольський, депутати Миколаївської районної ради від «Нашого краю» Олексій Бродецький та Олена Завгородня, депутат Радсадівської ОТГ Антоніна Хмара, депутат Михайлівської ОТГ Наталія Чех.

Теги: , , ,