«Наш край» вітає ювілярів

 

Голова Веселинівської РПО партії «Наш край» Сергій Іванович Свердан привітав з 70річним ювілеєм мешканку селища Веселинове Галину Тимофіївну Білову.

Галину Тимофіївну у Веселиново знає кожен. Все життя ювілярка пропрацювала поштаркою. А поштар на селі – це і подруга, і психолог, і порадник. І з поштою Галина Тимофіївна залишала в кожній оселі свою увагу та частинку серця.

«Таких душевних та привітних людей дуже мало. Галина Тимофіївна – незвичайна, її у Веселиново поважає кожен. І ми, у свою чергу, не могли оминути її увагою. Турбота про людей – це наш девіз. А люди – це дорогоцінний скарб нашої країни», — висловив у привітанні свою думку Сергій Іванович.

Разом з побажаннями ювілярці добробуту та міцного здоров’я на довгі роки Сергій Іванович подарував від партії «Наш край» квиток на концертну програму Назарія та Дмитра Яремчуків, який відбудеться у Веселинівському будинку культури.

У свою чергу Галина Тимофіївна подякувала голові районної партійної  організації «Наш край» Сергію Івановичу Свердану за постійну увагу до проблем людей поважного віку.

 

 

 

Теги: , , ,