На Миколаївщині за ініціативою голови фракції «Наш край» в обласній раді Юрія Кормишкіна відродили традицію і преміювали кращих механізаторів області

По одному механізатору з кожного району області було визначено членами конкурсної комісії. Кожному з переможців будуть вручені премії імені Федора Іванова – Героя України.

Довідка. Іванов Федір Антонович (6 квітня 1940 — 27 лютого 2005) — організатор сільськогосподарського виробництва в Україні, почесний член УААН (Відділення регіональних центрів наукового забезпечення агропромисового виробництва, 12.1999); сільськогосподарське товариство «Ольвія», голова правління; депутат Миколаївської обласної ради, Герой України.

 

Ініціював повернення преміювання кращих механізаторів Миколаївщини голова комісії з питань АПК, депутат обласної ради від «Нашого краю» Юрій Кормишкін

«Сьогодні ми пішли шляхом відновлення певних наших традицій. Була така традиція щорічно вшановувати в кожному районі кращих механізаторів обласною премією імені Федора Іванова. Потім, не знаю з яких причин, ця традиція припинилася, і зараз з ініціативи постійної комісії з питань АПК, з ініціативи Юрія Анатолійовича Кормишкін і за підтримки обласної державної адміністрації та підтримки депутатів обласної ради ми цю традицію відновили. Тому сьогодні у нас проходить перше засідання », — зазначив перший заступник губернатора В’ячеслав Бонь.

Сума премії складає близько 6000 гривень. Юрій Кормишкін запропонував, щоб при підготовці бюджету області на наступний рік сума, яка буде виділятися на премію, була збільшена в два рази.

 «Ця премія дуже важлива для тих, хто щодня працює на благо нашої області. Я вдячний за те, що до мене прислухалися, і забута традиція знову відроджена », — прокоментував голова обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін.

Офіційне вручення премій відбудеться 16 листопада під час офіційного заходу до Дня працівників сільського господарства в Миколаївському українському театрі драми та музичної комедії.

Теги: , , , ,