Замість збільшення витрат на силовиків у бюджеті слід підвищити зарплати вчителям та лікарям, – Сергій Шахов

Верховна Рада до другого читання бюджету замість збільшення фінансування силовиків має направити кошти на збільшення зарплат учителів та лікарів. Про це заявив народний депутат від партії «Наш край» Сергій Шахов, коментуючи прийнятий у першому читанні проект державного бюджету на 2019 рік.

Він переконаний, що бюджет потребує доопрацювання перед голосуванням у другому читанні.

“Сьогодні ми маємо час, щоб доопрацювати головний фінансовий документ країни. “Наш край” пропонує, зокрема, замість збільшення фінансування силовиків направити ці гроші на зарплати учителям та лікарям. Так за 18,5 млрд грн, які додатково закладені на силовиків, можна збільшити на 3500 грн зарплати вчителям або на 8300 – лікарям”, – заявив Сергій Шахов.

Окрім того народний депутат зазначив, що у бюджеті на 2019 рік потрібно збільшити фінансування субсидій.

“У держбюджеті на субсидії заплановано на 16 мільярдів гривень менше, ніж у нинішньому році – 55 млрд грн в 2019-му проти 71 млрд в 2018-му. І це притому, що подорожчання газу, проти якого бореться партія «Наш край», Уряд вже назвав вирішеним питанням. Якщо ми не внесемо відповідні правки до проекту та не збільшимо видатки на субсидії, це буде узаконене пограбування людей!”, – заявив Сергій Шахов.

Він закликав також провести індексацію зарплат шахтарів.

Теги: , , , , , , , ,