Завдяки інвестиціям голови «Нашого краю» Кормишкіна Снігурівська ЦРЛ однією з перших вступила в опалювальний сезон

Поки влада міста Миколаєва та Миколаївської області тільки вирішує, коли запускати тепло в бюджетних установах регіону, в Снігурівській Центральній районній лікарні ще 11 жовтня розпочався опалювальний сезон.

Як відомо, напередодні минулорічного опалювального сезону в Снігурівській центральній районній лікарні завдяки інвестиціям депутата обласної ради від партії «Наш край» Юрія Кормишкіна була встановлена ​​котельня, яка працює на екологічно чистих джерелах енергії – пеллетах. Це дозволило за минулий опалювальний сезон заощадити близько 2 мільйонів гривень з бюджету району.

«Сьогодні ж опалення на пеллетах стало доступніше і на нього зростає попит не тільки завдяки відносно дешевій сировини, а й тепловіддачі. Пройшов тільки один опалювальний сезон, але вже зараз ми можемо бачити цифри — понад два мільйони гривень економії грошей платників податків », — каже Юрій Кормишкін.

Сьогодні в лікарні тепло як лікарям, так і їх пацієнтам — в приміщеннях підтримується комфортний температурний режим — від 22 до 24 градусів тепла. Завдяки переходу на власну систему опалення установа не тільки не залежить від зовнішніх факторів, що впливають на подачу тепла, а й її керівництво може самостійно вирішувати, коли починати опалювальний сезон.

Варто відзначити, що Миколаївська обласна організація партії «Наш край» розробляє власний проект програми впровадження альтернативних видів опалення для бюджетних установ області. Снігурівська ЦРЛ стала одним з пілотних об’єктів, в яких було реалізовано  та уже отримано перші успішні результати проекту. Розробкою програми займаються провідні фахівці в сфері альтернативної енергетики, які ретельно прописують і прораховують всі пункти, своєрідний механізм, згідно якого школи, лікарні, дитячі садки стане можливим в короткі терміни перевести на більш економічне і екологічно чисте опалення.

Теги: , , , , ,