Голова Веселинівської РПО партії «Наш край» привітав Широколанівську школу-інтернат з ювілеєм

 

Широколанівській школі-інтернату виповнилось 50 років. В закладі навчається 124 учні, які потребують корекції розумових та фізичних вад, серед яких 19 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Школа дає вихованцям нецензову освіту, готує їх до трудового життя. Дівчатка оволодівають навичками професії швачки, вишивальниці; хлопці навчаються професіям столяра, слюсаря, маляра-штукатура.

25 жовтня голова Веселинівської РПО партія » НАШ КРАЙ», Голова спілки підприємців Веселинівського району Сергій Свердан взяв участь в урочистому заході з нагоди 50 річчя Широколанівської школи-інтернату. Сергій Іванович привітав педагогічний колектив, учнів та гостей свята з ювілеєм.

« Я бажаю від усього серця здоров’я, благополуччя, достатку на довгі роки педагогам. Адже ваш внесок у долі дітей, що тут навчаються, неоціненний. Дітям бажаю знайти свій шлях у житті. Бо ваші педагоги роблять все, щоб оточити вас затишком і теплом».

Сергій Свердан подарував школі картину нашого степового краю, а дітям — солодощі та яблука.

В свою чергу адміністрація школи вручила подяку Сергію Івановичу як голові спілки підприємців району за постійну увагу та турботу до проблем закладу.

«Чужих дітей не буває, тому ми завжди відгукнемося на прохання про допомогу. Ще раз вітаємо з ювілеєм», — наголосив Голова Веселинівської РПО партії «Наш край».

Теги: , , ,