В першій ОТГ Єланецького району відсвяткували День села

В Калинівській громаді, що в Єланецькому районі, свято – села Новоолександрівка та Уральське  іменинники. Як розповідає багаторічний Калинівський сільський голова Володимир Булах, надзвичайно приємно було нарешті віднайти можливість та відродити традицію святкування днів народження цих сіл, адже 120 років – це ювілейна дата, яку відзначати потрібно всією громадою.

«Села розташовані поруч. Спільний побут, спільна школа, спільний будинок культури. Ми проводимо сьогодні одне велике свято. Новоолександрівці 120 років, Уральському трохи менше, але ми не говоримо сьогодні про дати, ми говоримо сьогодні про свято обох сіл. Зібралися тут в основному люди, які живуть в цих селах та працюють в сільському господарстві. Це – люди села, люди землі. І ми щиро вдячні голові Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрію Кормишкіну за всебічну підтримку та допомогу в проведенні та організації сьогоднішнього свята», — сказав Володимир Булах.

Сільський голова разом з гостями відзначили в цей день односельців-учасників АТО, потиснули руку найстаршим жителям та привітали сім’ї, де у цьому році народилися діти – Новоолександрівка та Уральське поповнились шістьма новонародженими. Як зазначила у своєму виступі Маложенівський сільський голова Тетяна Козуб, коли народжуються діти, село продовжує жити.

«Ми з вами сусіди і, мабуть, у мене на руках пальців не вистачить для того, аби перерахувати тих, хто родом з Маложенівки, а проживає на території Калинівської громади, хто родом з Кам’янки, Богодарівки, хто родом з Калинівки, Олександрівки, Уральського мешкають на території нашої сільської ради. Ми з вами посваталися, ми з вами покумалися, ми разом виховуємо наших дітей. Нам ділити нічого, земля у нас одна і нам потрібно об’єднати наші зусилля для того, щоб покращувати добробут наших з вами громад. Миру, злагоди та достатку вашим родинам. І дуже радісно, що в вашому селі народжується стільки діток, бо коли народжуються дітки – село продовжує жити», — відзначила в своєму виступі Маложенівський сільський голова Тетяна Козуб.

В свою чергу голова Єланецької районної ради Василь Богданцев відзначив, що Калинівська громада – єдина громада в Єланецькому районі, яка стала на шлях об’єднання.

«Мені дуже подобаються ці два села і ваше ставлення до нього. Кожен двір – прибраний, охайний. Ви, мабуть, єдине село в Єланецькому районі, де немає розвалених хат. Це ваше ставлення до своєї малої батьківщини, держави і до себе. Ви молодці! Я бажаю вам міцного здоров’я і щоб ми змогли використати всі можливості децентралізації для того, щоб своє село розвивати. В Єланецькому районі єдиною  осмілилась на об’єднання тільки ваша громада. І це ви – Калинівська сільська рада, яка об’єднала свої можливості з Маложенівською», — відзначив Василь Богданце.

Нагадаємо, що 23 грудня 2018 року в 12 об’єднаних територіальних громадах Миколаївщини відбудуться перші вибори. В Єланецькому районі першою на об’єднання іде Калинівська сільська об’єднана територіальна громада (Калинівська сільська рада (села Калинівка, Водяне, Новоолександрівка, Уральське), Маложенівська сільська рада (села Маложенівка, Богодарівка, Веселий Поділ, Кам’янка).

Теги: , , , , , , ,