«Наш Край» продовжує підтримувати розвиток молодіжного спорту на Снігурівщіні

В неділю відбувся видовищний фінал футбольного кубку Надій та Чемпіонів, в якому зійшлися дві найсильніші команди району ФК «Україна» (с. Василівка) — ФК «Вікторія»(с. Знамянка).

Команда ФК «Україна» проводила матч у новій яскравій футбольній формі, яку «Наш край» подарував гравцям за перше місце у чемпіонаті Снігурівського районну.

Боротьба команд проходила дуже жваво і видовищно, перший тайм скінчився з рахунком 1-1, другий тайм  —  2:1 на користь ФК «Україна» (с. Василівка).

Як зазначив голова Снігурівської районної організації «Наш край» Андрій Закусілов, підтримка спорту на Снігурівщині завжди була і для нього особисто і для «Нашого краю» важливою складовою роботи.

«Я вітаю всі без виключення футбольні команди нашого Снігурівського району. Ми один з небагатьох районів в області, де футбол має таке представництво. На сьогоднішній день у нас  практично у кожному селі є своя футбольна команда. Це активна молодь сповнена сил, енергії та палкого бажання перемогти. Ми розуміємо, що для того аби зі звичайного хлопця виріс місцевий Шевченко або Блохін потрібно добре попрацювати і для нас є честю те що ми можемо зробити свій вклад в майбутнє цих спортсменів», — відзначив Андрій Закусілов.

Також голова «Нашого краю» в м. Снігурівка відзначив, що, нажаль, наразі в місті практично не працюють програми розвитку і підтримки культури та спорту.

«На превеликий жаль, останнім часом спорт та культура, як стратегічний напрямок розвитку міста не були визначені. Наявні програми фінансуються по залишковому принципу, а спортсмени практично не відчувають підтримки з боку місцевої влади. Наприклад, другий рік місто обіцяє форму для команди від Снігурівки, яка тримає першість в щорічній районній спортивній спартакіаді.  «Наш край» пропонує новоствореному ОТГ передбачити під час підготовки бюджету на 2019 рік фінансування цих складових як основи здорового та культурного розвитку міста , — підкреслив Андрій Закусілов.

Водночас, в цьому році з подання депутатів обласної ради від «Нашого краю» Снігурівщина отримає 576 тис. гривень з обласного бюджету на спортобладання та інвентар для закладів освіти району. І це є показником того, що поки інші політичні сили тільки роздають обіцянки, депутати «Нашого краю» роблять реальні справи щодо сприяння розвитку молодіжного спорту на Снігурівщині.

 

Теги: , , , ,