Овочі за соціальною ціною. Депутати обласної ради від «Нашого краю» розпочали традиційні ярмарки в Миколаївському районі

В рамках щорічної програми «Допомога населенню Миколаївського району» депутати обласної ради від політичної партії «Наш край» Тахір Садрідінов та Рустамджан Садрідінов організовують ярмарок з продажу овочевої продукції за соціальними цінами, що дає можливість людям значно заощадити кошти на придбанні овочевої продукції.

27 жовтня, згідно графіку, ярмарок пройшов в селищі Радісний Сад. За попереднім замовленням жителів надіслано дві машини з овочами.

Під час ярмарку з жителями селища провели зустріч представники Миколаївської районної організації партії «Наш край». Голова районної партійної організації Андрій Добровольський наголосив, що це не просто ярмарок, не просто допомога. Це можливість для людей зустрітися, обговорити нагальні проблеми.

«Люди зверталися до нас зі своїми потребами, надіями, своїм баченням подальшого спілкування та взаємодії. Адже, з цих зустрічей ми можемо дізнатися, чим ще можна допомогти. Це уже традиційно і багато років поспіль брати Садрідінові, які є депутатами Миколаївської обласної ради та обрані саме від Миколаївського району соціальними ярмарками надають підтримку жителям нашого району. За рахунок власного підприємства овочева продукція надсилається в різні села району, а також на безоплатній основі в різні соціальні установи та заклади охорони здоров’я»,  — розповів Андрій Добровольский.

В свою чергу, присутні висловили подяку організаторам ярмарку та політичній партії «Наш край» за турботу та увагу до нагальних проблем мешканців району.