За поданням депутатів обласної ради від «Нашого краю» школи Снігурівщини отримають нове спортивне обладнання

Снігурівщина отримає 576 тис. гривень на розвиток молодіжного спорту.

За поданням депутатів обласної ради Юрія Кормишкіна, Андрія Закусілова та Олени Донченко  від «Нашого краю» Снігурівщина до кінця року отримає 576 тис. гривень з обласного бюджету на спортивне обладнання та інвентар для закладів освіти району.
І це є показником того, що поки інші політичні сили роздають передвиборчі обіцянки, депутати «Нашого краю» щоденно роблять реальні справи щодо сприяння розвитку молодіжного спорту на Снігурівщині.

Як зазначив голова Снігурівської районної організації «Наш край» Андрій Закусілов, підтримка спорту на Снігурівщині завжди була і для нього особисто і для «Нашого краю» важливою складовою роботи.

«На превеликий жаль, останнім часом спорт та культура, як стратегічний напрямок розвитку міста не були визначені. Наявні програми фінансуються по залишковому принципу. «Наш край» пропонує новоствореному ОТГ передбачити під час підготовки бюджету на 2019 рік фінансування цих складових як основи здорового та культурного розвитку міста , — підкреслив Андрій Закусілов.

Теги: , , , , , , ,