«Наш Край» урізноманітнює дозвілля школярів Миколаївського району під час канікул

Миколаївська районна організація політичної партії  «Наш край» активно пропагує серед молоді Миколаївського району здоровий образ життя. Тому коли до керівника районної організації Андрія Добровольського звернувся самий активний клас Набузької ЗОШ, було прийнято рішення організувати для них безкоштовну екскурсію на території Миколаївської кінно-спортивної школи.

«Наш край» завжди підтримує ініціативи активної молоді. Зараз осінні канікули . І буде добре, якщо діти, замість того, щоб безцільно вештатись або сидіти в гаджетах, проведуть цей час з користю. Ми з радістю надали таку можливість дітям, організувавши для них екскурсію,» — повідомив Андрій Добровольский.

Під час екскурсії учні ознайомилися з тренувальною базою кінно-спортивної школи та її історією, особливостями утримання та тренування коней. Були присутні при тренування на конкурному полі. Під час відвідування конюшні діти мали змогу особисто погодувати тварин. Працівники по тренуванню коней надали можливість всім особисто відчути себе в якості вершників та здійснити мрію покататися на конях. Після екскурсії з’явилося багато бажаючих записатися на індивідуальні уроки верхової їзди.

Учні та батьки Набузької школи подякували Андрію Добровольському — керывнику філії «Південний племконецентр» ДП «Конярство України» та політичній партії «Наш Край» особисто та на сторінках соціальних мереж за чудовий настрій, море позитивних емоцій та справжнє свято, яке діти отримали під час осінніх канікул.

Теги: , , , ,