«Молодь за здоровий спосіб життя» — «Наш край» провів змагання між студентами Казанківського аграрного ліцею

Сьогодні в Казанківському аграрному ліцеї представниками політичної партії «Наш край» започатковано проведення спортивних змагань під гаслом «Молодь за здоровий спосіб життя». Ініціатором проведення став депутат обласної ради від «Нашого краю» з Казанківщини Іван Чіпак.

«Ви – майбутнє нації. І сьогодні, коли ви формуєтесь як особистості, наша задача допомогти вам розставити пріоритети. Здоров’я – це головна складова кожної успішної особистості. Без здоров’я важко досягти чогось у житті. Ми хочемо, щоб ви дбали про себе з юних років. Тому започаткували ці змагання, які стануть традиційними,» — звернувся до студентів Іван Чіпак.

З 180 студентів ліцею у змаганнях взяли участь 50 чоловік. Підтягування, віджимання, стрибки, біг – це не повний перелік вправ, в яких молодь виборювала звання переможця. Двадцять найкращих отримали грошові премії.

«Сподіваємось, що ці винагороди стануть для вас стимулом і надалі самовдосконалюватися. А ми, з свого боку, обіцяємо і надалі підтримувати вас у цьому прагненні. І впевнені, що наступного разу більшість з вас покажуть ще кращі результати. Адже головна перемога – перемога над собою,» — звернувся до учасників змагань голова районної організації політичної партії «Наш край»  Василь Кузін.

 

Теги: , , , ,