«Наш край» в Миколаївському районі підтримує талановиту молодь

В Миколаївському районі відбулась щорічна культурно-мистецька акція «Віват, таланти!». Дитячі вокальні колективи з різних куточків району підкорювали серця гостей та суворого журі. Переможцем конкурсу став ансамбль «Співограй» Ольшанської сільської ради. Всі учасники отримали солодкі подарунки, переможці – грошові премії. Також був спеціальний приз   — екскурсія до Миколаївської кінно-спортивної-школи від спонсора – голови Миколаївської районної організації  політичної партії «Наш край».

«Ми пишаємося талантами нашої малої Батьківщини. Більшість з них заслуговують великої сцени. Тому завжди підтримуємо і будемо підтримувати такі заходи, які розкривають таланти наших дітей,» — підкреслив під час нагородження Андрій Добровольський.

Саме в день екскурсії на території кінно-спортивної школи відбувся захід, приурочений  110-річчю з дня народження Олександра Львовича Зозулі, засновника цієї школи. Діти поклали квіти до дошки пошани.

Колектив ансамблю «Співограй» та їх батьки подякували Андрію Добровольському та політичній партії «Наш край»  за чудовий настрій, позитивні емоції та справжнє свято.