Фракція «Наш Край» в Южноукраїнській міській раді ініціювала висловлення недовіри секретарю міської ради

Під час вчорашньої сесії Южноукраїнської міської ради фракція «Наш край» ініціювала висловлення недовіри секретарю міської ради. Про це повідомив голова фракції «Наш Край» в Южноукраїнській міськраді Євген Квасневський, який стверджує, що підстав для такого рішення чимало. Депутат розповів, що під час оголошеної перерви, для нібито юридичної консультації, з сесії «втекла» секретар Южноукраїнської міської ради Людмила Дзюбенко, яка виконує обов’язки міського голови. Основна причина втечі – вимога «Нашого краю» про її відставку.

«Не вирішуються життєві для міста питання. Борг 120 млн. гривень перед атомною станцією. Як наслідок, несвоєчасна подача тепла у будинки жителів. Лобіювання інтересів групи депутатів певних політичних сил. Водночас, порушення регламенту для депутатських звернень членів інших партій. Ми не маємо можливості вирішувати важливі для місцян питання своєчасно, тому що сесії скликаються раз на два-три місяці. Не вирішуються питання благоустрою, не розглядаються попередньо питання бюджету на наступний рік,» — повідомив Євген Квасневський.

Під час сесійної перерви Людмила Дзюбенко намагалася виїхати з міста на службовому автомобілі, та їй завадили активісти. Після цього Людмила Петрівна забарикадувалася в кабінеті і викликала медиків, аргументуючи, що у неї проблеми зі здоров’ям.

 «Секретар, напевно, забула, вірніше її змушують забувати, що основне її завдання — працювати для людей, вирішувати проблеми городян і бути надійною опорою для всього депутатського корпусу, незалежно від політичних поглядів. Адже через її втечу залишились нерозглянутими 12 життєво важливих для міста питань,» — обурені депутати партії «Наш Край».

Депутатами «Нашого краю» підготовлено та подано проект рішення про припинення повноважень секретаря Южноукраїнської міської ради Людмили Дзюбенко. Після проходження всіх законодавчих процедур, його розгляд буде винесено  на позачергову сесію.

Теги: , , , , , , ,