«Наш Край» підтримає кандидата на голову Калинівської ОТГ, якого висуне громада, — Кормишкін

«Наш край» на виборах в об’єднані територіальні громади, які відбудуться 23 грудня 2018 року, підтримає кандидата на голову Калинівської ОТГ, якого висунуть жителі сіл, що об’єдналися. Про це під час зустрічі з людьми Калинівки та Маложенівки заявив голова Миколаївської обласної організації «Наш край» Юрій Кормишкін.

«Разом з вами ми уже 13 років працюємо на єланецькій землі. Не буду приховувати, що мені приємно, що саме наша громада стала першою на шлях об’єднання в Єланецькому районі. Перед нами стоять неабиякі виклики. Щоб досягти успіху, нам всім доведеться дуже добре попрацювати. Буде важко. І від того, кого ви виберете головою громади, буде залежати майбутнє нашого краю та наших дітей. Розвиток інфраструктури, освіти, медицини — все це буде залежати тільки від вас та вашого вибору. «Наш край» підтримає кандидата на голову Калинівської ОТГ, якого висунете та оберете саме ви»,- сказав Юрій Кормишкін.

Під час зустрічі жителі громади перелічили ті проблеми, які є на сьогоднішній день в селах Калинівка, Водяне, Новоолександрівка, Уральське, Маложенівка, Богодарівка, Веселий Поділ, Кам’янка: практично відсутнє водопостачання та слабка інфраструктура. Жителі розповіли, що якщо завдяки зусиллям «Нашого краю» та Юрія Кормишкіна водогін в селах Калинівка, Новоолександрівка, Уральське вдалося провести до кожної хати, то в інших селах такої «розкоші» не має.

В свою чергу, Юрій Кормишкін пояснив громаді, що після об’єднання сільська рада зможе доотримати надходження. І за рахунок цього, при розумному управлінні, можливо буде реалізовувати інфраструктурні та соціальні проекти.

«Громада бачить свій бюджет і власноруч ним керує. Люди заробили ці кошти і мають відчути, що їхні гроші на них працюють. Відтепер у громади стане більше перспектив, можливостей довести до ладу власну інфраструктуру й населені пункти. Тобто, це можливість планувати власний розвиток. На території громади знаходиться наше базове підприємство, яке входить до групи компаній ПАЕК. Разом з нашою компанією нам вдалося уже впровадити не один соціальний проект, серед яких і прокладення водогону в декількох селах, і будівництво церкви, і опалення дитячого садочку. В перспективі ще ремонт будинку культури. Впевнений, що і надалі ми разом зможемо змінювати нашу громаду, розвивати її. Планів дуже багато. Дай Бог нам гарної погоди та здоров’я —  замінимо труби існуючих водогонів», — сказав голова «Нашого краю».

Теги: , , , , ,