«Наш край» допомагає з благоустроєм у новоствореній ОТГ

Калинівська ОТГ щойно створена. Жителі сіл не чекають на вибори, а вже проявляють ініціативу по благоустрою своєї батьківщини.

«При в’їзді в село Кам’ янка було закинуте домоволодіння де навколишні мешканці та і заїжджі рибалки створили сміттєзвалище. Сьогодні виросла проблема місця для дитячого майданчика. На цьому кутку проживає не одна багатодітна сім’я,» — розповідає Маложенівський сільський голова  Тетяна Козуб.

Щоб розгрести багаторічне звалище, сільська рада звернулася з проханням надати техніку для знищення смітника та підготовки площі для майбутнього майданчика до депутата обласної ради, голови партії «Наш край» Юрія Кормишкіна.

« Ми дуже вдячні, адже звернулися два дні тому. І от сьогодні роботи вже провели. А в плані ще територія для висадки парку в Кам’янці. Дякуючи Юрію Анатолійовичу, найважчу роботу виконала сучасна потужна техніка,» — повідомила Тетяна Козуб.

Також при сприянні голови обласної партійної організації «Наш Край» замовлено і буде доставлено  саджанці для майбутньої паркової зони.

 

Теги: , , , ,