Футбольна команда «БАСТІОН» виборола перемогу та отримала від «Нашого краю» нові м’ячі

4 листопада 2018 року в м. Миколаєві пройшов Малий кубок міста «Закриття сезону», в якому взяли участь команди м. Миколаєва. Перед початком матчу голова Миколаївської районної організації політичної партії «Наш край» Андрій Добровольський виконав свою обіцянку перед командою та урочисто вручив гравцям «БАСТІОН» футбольні м’ячі.

Такий подарунок став символічним та посприяв тріумфальній перемозі «БАСТІОНУ» у грі з командою «Варус». Гравці команди продемонстрували свою майстерність, команду згуртованість, бажання до перемоги, результатом яких став рахунок 8:2.

Андрій Добровольський особисто привітав команду та побажав гравцям нових перемог та міцного здоров’я.

 «Разом з усією футбольною родиною Миколаївського району, усі ми разом весь матч тримали за вас кулаки, шаленіючи з кожним забитим голом! Я скандую «мо-лод-ці!». Те, що ви сьогодні зробили – це неймовірно! Ви впевнено, легко, красиво перемогли. Я хочу побажати вам назавжди запам’ятати сьогоднішнє відчуття перемоги, донести радість від неї усім своїм близьким, а згодом доповнювати і доповнювати свою персональну колекцію спортивних трофеїв. Бажаю не зупинятися на досягнутому та надалі приносити радість перемоги своїм уболівальникам. Щиро бажаю всім гравцям команди «БАСТІОН» міцного здоров’я, спортивного натхнення, миру, щастя та добра», — сказав в привітанні Андрій Добровольський.