Програма «Нашого краю» по впровадженню альтернативного опалення в цьому році може заощадити майже 1 млн. грн, — Кормишкін

Програма «Нашого краю» по впровадженню альтернативного опалення в бюджетних установах Миколаївської області уже в цьому опалювальному сезоні може заощадити біля мільйону гривень Миколаївському базовому медичному коледжу та Миколаївській міській лікарні №3. Про це повідомив генеральний директор групи компаній ПАЕК, голова партії «Наш Край» в Миколаївській області Юрій Кормишкін. Він упевнений, що існуючі технології альтернативних джерел енергії мають багато загальних переваг, серед яких оптимальне співвідношення економічної рентабельності і теплотворної здатності. Через це вони все частіше використовуються в нашому сьогоденні. Місто Миколаїв не виключення, і на сьогоднішній день в Миколаївському базовому медичному коледжі та Міській лікарні №3 проводяться роботи зі встановлення пелетної котельні потужністю 3 МВт за рахунок приватних інвестицій.

«Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії останнім часом стали одними із важливих критеріїв сталого розвитку світової спільноти. Здійснюється пошук нових і вдосконалення існуючих технологій, виведення їх до економічно ефективного рівня. Головними причинами такої уваги є зростання ціни на природний газ, очікуване вичерпання запасів органічних видів палива, недосконалість та низька ефективність технологій їхнього використання, шкідливий вплив на довкілля. Зазначу, що існуючі технології альтернативних джерел енергії мають багато загальних переваг, якими важливо навчитись користуватись. Саме ці фактори стали поштовхом, щоб три роки тому ми провели запуск заводу з виробництва пелет, не дивлячись на те, що в той час багато хто до цього поставився дуже скептично», – повідомляє Юрій Кормишкін.

За його словами, в даних установах реалізовується проект з модернізації системи опалення силами ТОВ «НІКТЕПЛОСЕРВІС».

«Вже минулого року силами нашого підприємства «НІКТЕПЛОСЕРВІС» абсолютно безкоштовно був встановлений пелетний котел в Снігурівській ЦРЛ. Внаслідок такого кроку ми отримали чималу економію в місцевому бюджеті, а пацієнти та лікарі якісно нові умови роботи в теплі. Наразі ж підприємство ТОВ «НІКТЕПЛОСЕРВІС» продовжує свою діяльність, реалізовуючи проект з модернізації системи опалення на базі Миколаївського базового медичного коледжу та Міської лікарні №3. У зазначених установах провели роботи зі встановлення пелетної котельні потужністю 3 МВт, завдяки чому орієнтований обсяг заміщення газу досягне 447,4 тисяч м.куб. Крім цього, не треба забувати, що в нас вже затверджено склад та перелік госпітальних округів. Міська лікарня №3 стане одною з базових на своєму госпітальному окрузі та й наразі в лікарні обслуговуються не тільки жителі м. Миколаєва, але й жителі з інших районів області. Медичні установи мусять мати комфортні умови для пацієнтів і тепло – це один із найголовніших факторів взимку для швидкого одужання хворих», – каже Кормишкін.

Гендиректор групи компаній ПАЕК повідомляє, що котельню вже запущено в екплуатацію. За прогнозами експертів підприємства та опалювальних установ очікується, що економія бюджетних коштів може досягти біля мільйону гривень. Варто відмітити, що медколедж і лікарня №3 були обрані для втілення проекту через свою інвестиційну привабливість (значний обсяг споживання теплової енергії) та зручне розташування, що позитивно впливає на ведення господарської діяльності товариства.

 

Теги: , , , , ,