«Наш край» єднає молодь

Веселиновщина приймала молодь «Нашого краю» з усієї області. Навчальний тренінг для молодих активістів відбувся в мальовничому місці Веселинівського району – на страусиній фермі «Кременівський страус».

«Ми раді вас всіх бачити в своїх рядах, раді що ви знайшли час зібратися. Адже це дуже корисно – навчатися і ділитися досвідом. Особливо якщо ви працюєте з людьми та маєте бажання доносити до них свої ідеї. Саме така активна молодь стане фундаментом для майбутнього «Нашого краю», — розпочала зустріч  голова виконкому обласної партійної організації Ольга Остапчук.

Координатор роботи з молоддю «Нашого краю» Юлія Рой побажала, щоб такі зустрічі були плідними та відзначалися не тільки приємними спогадами,  а й корисними знаннями.

«Сьогодні ми підготували для вас тренінг  «Впливай заради успіху, або 11 технік успішних комунікацій на усі випадки життя». Ми бачимо у вашій особі лідерів, які мають вести за собою іншу молодь. Тому сьогодні і запросили взяти участь у нашій зустрічі», — наголосила координатор.

Як повірити в себе, роль переконань, чому важливо вірити в успіх, як розвинути навички активного слухання, «читати» інших без слів, ставити цілі у спілкуванні, як вибрати ресурс та інструменти для їх досягнення, чи припустимо використання маніпуляцій задля досягнення мети – саме такі теми були озвучені під час тренінгу.

Позитивний настрій зустрічі підсилився під час екскурсії по страусиній фермі. Організатори та учасники продовжили спілкування та знайомство у невимушеній обстановці, забувши про час та вік.

«Це дуже корисна зустріч. Ми вдячні організаторам. Адже отримали нові знання. А головне, тепер знаємо один одного, маємо можливість спілкуватися, обмінюватися досвідом роботи з молоддю в різних районах», — подякувала представник Єланецького району Анастасія Дереглазова.

 

Всі учасники отримали сертифікати про участь у тренінгу та натхнення на подальшу роботу з молоддю «Нашого краю».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: , , , , , ,