«Всинови деревце – збережи чисте повітря». «Наш край» підтримав ініціативу Маложенівської сільської ради по створенню паркової зони

На минулому тижні голова обласної організації «Наш край» Юрій Кормишкін відгукнувся на прохання допомогти з технікою для розчищення сміттєзвалищ на території Маложенівської сільської ради Єланецького району. За одну добу смітники перетворилися на підготовлені для паркової зони майданчики, на які було також завезено якісний грунт.

«За роботою з цікавістю спостерігали перехожі, щирими словами дякували Юрію Кормишкіну, водіям вантажівок і прийняли рішення про організацію суботників з залученням до робіт і дорослих і дітей. Так народилася ідея акції – висадити дерева та щоб кожна сім’я взяла собі саджанець під опіку», — розповіла голова сільської ради Тетяна Козуб.

Сьогодні в двох майбутніх зонах відпочинку висаджено 300 саджанців фруктових та паркових культур.

«Голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край», депутат обласної ради Юрій Кормишкін безкоштовно надав саджанці дерев та кущів. І тепер ми можемо втілити свою мрію про паркову зону з дитячим майданчиком. Люди прийшли сім’ями, бо хочуть зробити своє село затишним», — поділилася Тетяна Козуб.

Кожна сім’я взяла під опіку саджанець. Тепер в кожної з них є своє родинне дерево, яке прикрасить їх рідний край.

Обласна організація партії «Наш Край», в свою чергу, висловлює подяку за сприяння у придбанні саджанців депутату обласної ради Надії Івановій.

Теги: , ,