«Нафтогаз» залишив без тепла три міста. «Наш край» вимагає відставки керівництва компанії

Керівництво “Нафтогазу” має бути негайно звільнене та притягнуте до відповідальності — через вимкнення опалення у дитячих садках, школах та лікарнях. Про це заявив сьогодні народний депутат від партії “Наш край” Сергій Шахов.

Він наголосив, що внаслідок безвідповідальних дій очільників “Нафтогазу” близько 750 тис. дорослих та дітей мерзнуть у неопалюваних квартирах, школах та дитсадках.

“У Кривому Розі, Смілі та Шепетівці надзвичайна ситуація. Керівництво “Нафтогазу” заблокувало постачання цим містам палива для котелень. Замерзають сотні багатоквартирних будинків, дитсадків, лікарень. Це злочин, коли державна компанія свідомо ставить під загрозу життя та здоров’я сотень тисяч людей. Керівництво “Нафтогазу” має бути негайно звільнене та притягнуте до відповідальності”, – сказав Сергій Шахов.

На його переконання, катастрофа на самому початку опалювального сезону стала наслідком хибної стратегії держмонополії.

“До «Нафтогазу» прийшли “менеджери”, далекі від реальних проблем комунальних господарств та простих громадян. Їхній пріоритет — гігантські зарплати, дивіденди та премії для себе. Ці “молоді олігархи” перетворили стратегічне підприємство у лавочку для особистого збагачення з надзвичайними, точніше – каральними, повноваженнями. Скільки ще міст замерзатимуть з їхньої волі нікому не відомо — попереду вся зима. По суті ми маємо справу з шантажем під державним дахом, що має на меті особисте збагачення”,– пояснює народний депутат від “Нашого краю”.

Сергій Шахов вважає, що керівництво “Нафтогазу” вже напрацювало не лише на відставку, а й на кілька кримінальних справ.

“Час ставити крапку у цій історії – звільнити “молодих олігархів” з “Нафтогазу”, а їхні справи передати правоохоронним органам. Разом з тим, уряд має провести аудит державної газової монополії та взяти її під своє пряме управління. Поки не сталося більшої біди”, – підсумував народний депутат.

Теги: , , , , ,