Голова обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін привітав кращих механізаторів області

В Україні вже в ці вихідні аграрії відзначатимуть своє професійне свято – День працівників сільського господарства. У зв’язку з цим, у середу, 14 листопада, сільгоспвиробники багатьох підприємств та фермерських господарств Миколаївської області зустрілись на святкуванні у стінах Миколаївського українського театру драми та музичної комедії.

Представниками обласної влади за власний внесок в розвиток агропромислового комплексу області були відзначені найкращі керівники фермерських господарств, головні бухгалтери, агрономи, бригадири і механізатори.

В свою чергу, голова постійної комісії з питань аграрної політики обласної ради, голова фракції партії «Наш край» в обласній раді Юрій Кормишкін офіційно привітав кращих механізаторів з усіх районів Миколаївщини та вручив премію імені Героя України Федора Іванова.

– Хотів би приєднатись до всіх привітань, які були сказані до цього. І хочу побажати, найголовніше, міцного здоров’я нашим аграріям-механізаторам, отримувати достойну європейську заробітну плату, а керівникам і власникам цих підприємств — можливість платити цю достойну заробітну плату. Аграрії Миколаївської області, як правило, сплачують в бюджети різних рівнів левову частку податків, і цей рік не виключення. Тож бажаю, щоб наша справа і надалі процвітала, і щоб ми кожного року збирались тут і відзначали кращих виробників за плідну працю на теренах Миколаївщини, – привітав нагороджених та присутніх Юрій Кормишкін.

Нагадаємо, що Юрій Кормишкін ініціював відродження премії імені Федора Іванова для кращих механізаторів області. Її сума складає близько 6000 гривень. Голова обласної партійної організації «Наш край» запропонував, щоб при підготовці бюджету області на наступний рік сума, яка буде виділятися на премію, була збільшена в два рази.

Теги: , , , , ,