Наша справа – пам’ятати і підтримувати. Представники «Нашого краю» не оминули з допомогою сім’ї загиблих в АТО ООС

Війна – це не тільки мобілізація, волонтерська робота, біженці, поховання загиблих і лікування поранених. Війна – це також і сотні подвигів, що здійснюються щоденно. Зараз на Сході України боронять рідну землю справжні патріоти України. Для них є справою честі і гідності виконати поставлені завдання. Вони готові боротися, рішуче захищати Україну, жертвуючи найдорожчим – життям.  Бо майбутнє України для них – понад усе.

У Миколаївському районі нашої області з цієї війни не повернулось троє ….три  героя….Миколаївський район має скалічені  долі  матерів , жінок, дітей….

Голубовський Дмитро Степанович, старший сержант 19 батальйону територіальної оборони Миколаївської області ЗСУ ,в/ч В2326,водій санітарного пункту. Загинув 15 вересня 2014 року під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції в с. Гранітне Тельманського району Донецької області. Нагороджений орденом «За мужність » III ступеня  (посмертно).

Гранда Руслан Володимирович, старшина, командир мінометного розрахунку 28-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України. Загинув при виконанні бойового завдання 11.02.2015 р. в районі с. Мар’їнка Мар’їнського р-ну Донецької області. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Похований в с. Крива Балка Миколаївського р-ну Миколаївської області.

Подліпнюк Андрій Іванович, військовослужбовець 1-ї штурмової роти «Вовки Правого сектора» 1-го батальйону 54-ї окремої механізованої бригади. Загинув 11.11.2016 р. в смт. Луганське Донецької області. Похований в м.Миколаїв. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Похований в с.Велика Корениха Миколаївської області.

Також на території Веснянської сільської ради в с.Весняне проживає Тамара Яківна Косарєва, мати Косарєва Віктора Павловича, міліціонера, який  при затриманні в багатолюдному місці, на перехресті вулиць Соборної та Адмірала  Макарова , особливо небезпечного озброєного злочинця, який застосував гранату. Загиблий захистив своїм тілом людей, які знаходилися поруч, від осколків. Віктор Косарєв загинув від отриманих ран. За мужність та героїзм нагороджений « Почесним знаком Президента України», занесений  в «Книгу пам’яті МВС України».

Виникає питання, що може зробити держава для їх сімей, які, втратили опору та годувальника. Головним напрямком має ставати захист та надання будь-якої допомоги  для цих осіб.

Голова   Миколаївської   районної    організації    політичної    партії «Наш край»    Андрій  Добровольський    звернувся   до     обласних     депутатів

Тахіра Садрідінова та Рустамджана Садрідінова з пропозицією підтримати сім’ї  цих героїв овочевою продукцією. Депутати,  в свою чергу, відгукнулись та надали безкоштовно овочі.

 

«Нехай це не дуже суттєва, на перший погляд, допомога. Але для сімї, яка позбавлена годувальника, це такий необхідний овочевий набір. А головне – увага. Ми не забуваємо про сімї наших героїв. І представники «Нашого краю» завжди готові відгукнутися на прохання про будь-яку допомогу», — вважає голова районної організації.

Андрій Добровольський разом з прихильниками партії особисто доставив ці овочі родинам загиблих . Зі словами великої вдячності звернувся він до вдови Людмили Голубовської та матерів Стефанії Гранди, Тамари Косарєвої та Любов Подліпнюк.

 

«Війна – це зараз не слово, а реальність. Але кожен з нас хоче миру. Мир, незалежність та цілісність держави завойовують для нас захисники – справжні герої сучасності. Про них варто знімати фільми, писати книжки та розповідати в школах. Ми повинні зробити все, щоб про них не забули. Пам’ять про них – це наш біль і наша гордість за те, що ми мали честь жити з ними в одній країні. До останнього подиху вони залишилися вірними кожному слову Військової присяги. На прикладах їх героїчних вчинків будуть виховуватися багато поколінь українців – відважних, гордих, сміливих, вільних і щасливих мешканців незалежної країни, заради квітучого майбутнього якої тисячі патріотів віддали своє життя… », — сказав Андрій Добровольський.

В  свою  чергу , члени родин загиблих подякували  обласним     депутатам Тахіру Садрідінову та Рустамджану Садрідінову, голові Миколаївської районної організації  Андрію Добровольському  та політичній партії «Наш край» за увагу, небайдужість  та матеріальну підтримку.

 

 

 

 

Теги: , , , , ,