Ми хочемо працювати з професіоналами «Нашого Краю»

Дев’ять нових партійців «Нашого краю» в обласному центрі отримали партійні квитки і посвідчення

Цей день для  Інни Кабаненко відзначився двома визначними подіями. Саме сьогодні вона, як студентка, була нагороджена  стипендією від міського голови. А після —  урочисто отримала посвідчення від корифеїв Миколаївської організації партії «Наш край».

«Для мене це дуже почесно  — стати з вами в один ряд. Це просто море позитиву від одного спілкування з такими людьми», — розповіла Інна.

«Ми раді, що ви тепер з нами, — звернувся до новачків депутат Миколаївської міської ради від партії «Наш край» В’ячеслав Карцев, — ми цінуємо кожного з вас. Якщо пройтись по нашому місту, то в кожному дворі можна побачити роботу наших партійців. І сподіваємося, що з вашим приходом наша продуктивність підвищиться, і ми зробимо наше місто кращим».

Урочисте вручення перетворилося на дружню зустріч. Партійні лави поповнили представники різних соціальних прошарків. Євген Кудрявцев – приватний підприємець – зауважив, що неодноразово отримував пропозиції приєднатися до різних політичних сил.

«Але обрав я саме «Наш край», тому що особисто знаю людей в Миколаєві, які вже працюють з цієї політичною силою. Це люди справи, які вміють не тільки обіцяти, але й виконують свої обіцянки», — наголосив Євген.

Представники штабу обласної організації партії «Наш край», Ольга Остапчук, зокрема, привітали новоприбулих.

«Ми чекаємо на ваші ініціативи та ідеї. Приходьте з ними до ваших безпосередніх партійних керівників, та втілюйте свої ідеї на користь міста», — звернулась до присутніх голова виконкому Миколаївської обласної організації партії «Наш край».

Теги: , , , , , ,