Лоцкинська дільнична лікарня отримала в подарунок від «Нашого краю» кардіограф

Лоцкинська дільнична лікарня сімейної медицини  обслуговує шість населених пунктів двох сільських рад. Всього під опікою медиків знаходяться 4200 жителів, більшість з яких – люди поважного віку.

«Під час минулого візиту до медичного закладу ми познайомилися з умовами в лікарні. Тут працюють люди, віддані своїй справі. І тоді почули про проблему – старий кардіограф. І елементарне обстеження – кардіограма – стає для медиків та пацієнтів проблемою», — розповідає голова Баштанської районної організації «Наш край» Петро Жигалкін.

Цього разу партійці завітали не з пустими руками. Новий цифровий пересувний електрокардіограф став сюрпризом і неоціненним подарунком для працівників лікарні.

«Це такий маленький подарунок. Але він від душі. Сподіваємось, що з цим придбанням ваша робота полегшиться. Ми не змогли залишитись байдужими. Адже кардіограф – дуже необхідне обладнання, а від якості його роботи часто залежить життя ваших пацієнтів», — звернулась до присутніх голова виконкому обласної організації партії «Наш край» Ольга Остапчук.

Олександр Кіона – головний лікар медичного закладу.  На цьому місці пропрацював 45 років. Про проблеми сільської медицини знає не з чуток. За його словами, найчастіше лікарні такого рівня залишаються сам на сам з проблемами. Особливо, якщо це стосується обладнання. І про таку техніку вони навіть мріяти не могли.

«До сьогодні зі старим апаратом ми не могли говорити про якісне обстеження наших пацієнтів щодо серцево-судинних захворювань. Цей апарат сучасний цифровий. Він компактний, маленький, але я знаю його вартість. А головна його коштовність – це вчасно надана компетентна допомога нашим жителям», — подякував Олександр Олексійович.

Медичні працівники та присутні місцеві жителі подякували партії «Наш край» та керівнику обласної організації Юрію Кормишкіну особисто за сучасне медичне обладнання та небайдужість до проблем Лоцкинської громади.

 

Теги: , , , , , , , ,