«Пошук нового звучання». «Наш край» в Миколаївському районі підтримав учасницю конкурсу Оксану Коваль

До голови Миколаївської  районної організації політичної партії «Наш край» Андрія Добровольського звернувся відділ культури Миколаївської районної державної адміністрації з проханням щодо спонсорської допомоги для участі солістки Районного  будинку культури Оксани Коваль та керівника Наталі Валеріївни Лисогор у Міжнародному конкурсі вокального мистецтва імені І.С. Козловського для обдарованих дітей та молоді «Пошук нового звучання».

Миколаївська  районна організація політичної партії  «Наш край» завжди підтримує талановиту молодь.

      «Ми підтримуємо ваше бажання, щоб таланти нашого району проявили себе, та були почуті не тільки в нашій області.  Вдалих Вам виступів та бажаних перемог!» — побажав Андрій Добровольський.

Міжнародний конкурс вокального мистецтва імені І.С. Козловського «Пошук нового звучання» відбувся у Київській області. Організатори — Мережа Глобального Договору ООН в Україні та Український культурний фонд.  Його мета —  розвиток  територіальних громад,  підтримка української культури. А головне — створення рівних можливостей для розвитку та творчості талановитих дітей і молоді, що проживають у малих містах, селах та селищах по всій  Україні.

Солістка Оксана Коваль, яка була єдиною представницею від Миколаївської області, нагороджена Дипломом премії «НАДІЯ» за високий художній рівень виконавської майстерності.

Андрій Добровольський особисто привітав учасницю та її керівника з перемогою.

«Сьогодні ми пересвідчилися в тому, що Миколаївський район має обдаровану молодь, ми всі пишаємося тобою. Співай серцем, співай душею, і хай голос лунає на славу нашої рідної землі, рідного нашого краю!!!», — звернувся до солістки голова районної організації «Наш край».

Наталія Валеріївна Лисогор та Оксана Коваль, в свою чергу, подякували за фінансову  підтримку Андрію Добровольському  та політичній партії «Наш край ».

 

 

Теги: , , , ,