Депутати Южноукраїнської міської ради підтримали ініціативу фракції партії «Наш край» та висловили недовіру секретарю міськради Людмилі Дзюбенко

Ще першого листопада під час сесії Южноукраїнської міської ради фракція «Наш край» ініціювала висловлення недовіри секретарю міської ради.  Як повідомив голова фракції «Наш Край» в Южноукраїнській міськраді Євген Квасневський, секретар Людмила Дзюбенко пішла у відпустку після засідання постійної комісії Южноукраїнської міської ради з питань законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, під час якої розглядалися декілька питань, ключовим з яких було скликання позачергової 43-ї сесії, в чому секретар знову відмовила колегам без належного правового обґрунтування. Також Людмила Дзюбенко заявила, що не збирається скликати і планову сесію, яка мала б відбутися 22 листопада.

«Цим самим Дзюбенко порушила права депутатів, строки розгляду звернень громадян щодо вирішення земельних питань і приватизації житла, а також Конституцію і ряд законів України. Тому депутатам довелося діяти самотужки», — розповів Євген Квасневський.

26 листопада на позачергову сесію зявилося 20 з 34 депутатів ради. За словами Євгена Квасневського, сесійна зала була заблокована «групою підтримки» Людмили Дзюбенко, відбулися конфлікт зі штовханиною. Депутати так і не змогли потрапити до зали і вимушені були проводити засідання в одному з приміщень міськвиконкому. За висловлення недовіри та звільнення секретаря проголосували 19 за 20ти присутніх депутатів.

«Сьогодні Дзюбенко перервала відпустку. За її словами, вона не визнає рішення законним, погрожує звільненням апарату міської ради і не збирається складати повноважень. Нами сформовано звернення в комісію міської ради з питань законності та правоохоронні органи. Сьогодні комісія має дати оцінку поведінці колишнього секретаря», — повідомив голова фракції «Наш край» Євген Квасневський.

Теги: , , ,