«Пацієнти не постраждають», — начальник клінічного госпіталя ветеранів війни Володимир Поточняк, депутат обласної ради від партії «Наш край» пояснив ситуацію з лабораторними службами в обласних медичних закладах

 

 

Зараз в медичних закладах обласного підпорядкування проводиться реорганізація лабораторної служби. Залишиться лише три лабораторні центри, які будуть обслуговувати найближчі лікарні обласного підпорядкування: в обласній клінічній лікарні, дитячій обласній лікарні та Центрі паліативної допомоги та інтегрованих послуг.

«Зараз у кожному закладі своя медична служба. Десь вона недоукомплектована кадрами, десь має низьку матеріально-технічну базу. Звідси витікають подальші проблеми з акредитацією. Реорганізація передбачає покращення лабораторних послуг для населення», — розповів член постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму Володимир Поточняк.

За словами Володимира Степановича, лабораторні центри будуть укріплені технічно та кадрами. Реорганізація дасть можливість збільшити кількість видів лабораторних досліджень, їх якість та швидкість проведення. При цьому, в кожному закладі буде забезпечена ургентна лабораторна робота.

«Наприклад, наш госпіталь знаходиться у мікрорайоні Намив. Лабораторний центр буде створено в обласній лікарні. Цей центр обслуговуватиме пацієнтів нашого госпіталю, Будинку дитини та санаторію «Південний», — розповідає начальник госпіталю ветеранів війни, — І я можу вас запевнити, що наші пацієнти не постраждають. Бо всі забори матеріалу для аналізів беруться медичним персоналом безпосередньо у відділенні. Також працюватиме цілодобова ургентна служба».

Володимир Поточняк також наголосив, що реорганізація лабораторної служби стосується лише медичних закладів обласного підпорядкування і не розповсюджується на заклади міст та районів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: , , ,