«Укразалізниця» має вдповісти за зіпсовані свята українців: вимагаємо поновлення попереднього продажу квитків

“Наш край” вимагає від «Укрзалізниці» негайно розпочати продаж залізничних квитків на новорічно-різдвяний період. Про це заявив народний депутат від партії Сергій Шахов.

Він назвав блокування попереднього продажу квитків безпрецедентним свавіллям чиновників.

“Сотні тисяч українців кілька тижнів чекають, коли чиновники від “Укразалізниці” розблокують систему попереднього продажу квитків. Люди скасовують плани на Новий рік та Різдво, переносять відпустки, відвідини батьків та родичів. “Наш край” вимагає від «Укрзалізниці» негайно розпочати продаж залізничних квитків на новорічно-різдвяний період”, – сказав Сергій Шахов.

Народний депутат обурений, що попрання інтересів пасажирів сталося через підготовку до запуску залізничного “експресу для обраних”.

“Залізниця одним махом зіпсувала новорічні свята українцям, щоб запустити дизельний рейковий автобус до аеропорту “Бориспіль” – такий собі “експрес для обраних”. Тобто керівництву Мінінфраструктури та “Укрзалізниці” не до інтересів простих людей. Для них головне – відзвітувати перед керівництвом”, – вважає Шахов.

Партія “Наш край” вважає, що керівництво Міністерства інфраструктури та “Укрзалізниці” слід звільнити за неспроможність організувати роботу залізниці.

Теги: , , ,