Депутатів від партії «Наш край» нагородили почесними відзнаками «Святий Миколай Чудотворець»

Сьогодні, 5 грудня, в Миколаївському українському театрі драми та музичної комедії проходили урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування області, зміцнення демократичної, соціальної і правової України та з нагоди Дня місцевого самоврядування, почесною відзнакою голови Миколаївської обласної державної адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» III ступеню були нагороджені депутати Миколаївської обласної ради VII-скликання від партії «Наш Край» Хасан Зубайович Гемаєв і Юрій Анатолійович Кормишкін.

Голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін подякував за відзнаку та привітав колег-депутатів з наступаючим Днем місцевого самоврядування. Побажав наснаги в подальшій роботі над розбудовою рідної Миколаївщини та України.

«На вас на місцях покладена велика відповідальність за соціально-економічний розвиток громад, за добробут жителів сіл, селищ і міст. Партію «Наш край» представляє в області потужна команда —  313 депутатів, двоє міських голів, два старости, троє голів районних рад, секретарі міських, сільських та селищних рад. Кожен зокрема й усі разом ви, кого територіальна громада обрала представляти власні інтереси і приймати від її імені рішення, несуть відповідальність за втілення в життя основних принципів місцевого самоврядування, яке є конституційним правом кожного громадянина.  Лише ваша спільна злагоджена щоденна праця, ініціатива та енергія всіх без винятку територіальних громад, ефективне поєднання загальнодержавних та місцевих інтересів перетворять нашу країну на заможну європейську державу. Бажаємо всім працівникам органів місцевого самоврядування творчої наснаги, плідної роботи, успіхів та громадської підтримки у подальшій діяльності на благо держави та рідної Миколаївщини», — сказав Юрій Кормишкін.

 

Теги: , ,