«З вдячністю за благородні та щирі серця», — «Наш край» вітає з Днем волонтера

Сьогодні Україна разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний День волонтера – Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (саме такою є офіційна назва цього Дня) проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих та інших організацій у соціальному й економічному розвитку суспільства.

Волонтер — у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які цілком безоплатно працюють будь-де, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах і будинках для людей похилого віку тощо.

Українцям здавна були притаманні традиції взаємодопомоги, але роком народження українського волонтерства по праву можна вважати 2014 — саме після Революції Гідності в Україні слово «волонтер» почало звучати ще з більшою гордістю та благородством.

«Незалежно від фінансових можливостей кожна людина повинна шукати відповіді на запитання: а що я можу зробити для суспільства? Адже волонтерська діяльність не полягає тільки в тому, щоб надавати матеріальну допомогу і підтримку нужденним. Я щиро захоплююся людьми, які витрачають свій час, силу і енергію, безоплатно допомагаючи оточуючим. Тому і компанії, які я очолюю, і партія — всі ми соціально орієнтовані в свій роботі і намагаємося відгукуватися на звернення і прохання», — наголошує лідер обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін.

Допомога соціальним та навчальним закладам, спортивним та творчим колективам, адресна допомога  незахищеним, тяжкохворим стали не винятковими випадками, а звичайною справою для партійців.

Представники «Нашого краю» на Миколаївщині є активними учасниками волонтерського руху. Допомога військовим, соціально незахищеним верствам населення, інвалідам, дітям стали невід’ємною частиною життя багатьох «нашекраївців».

На Казанківщині ім’я Івана Чіпака – депутата обласної ради від «Нашого краю»  — асоціюється з благодійністю та волонтерством. Іван Іванович ніколи не обходить увагою малозабезпечені родини, дітей-сиріт, ветеранів. Переймається покращенням матеріально-технічної бази Казанківської районної лікарні, фінансує місцеву футбольну команду, підтримує навчальні заклади, надає постійну допомогу військовим забезпечує казанківців соціальним хлібом.

Володимир Гевкалюк – депутат районної ради з Баштанщини  -з початком військових дій на Сході країни не припиняє збирати та доставляти допомогу на   передову.

«Сьогодні саме той момент, коли кожен з нас повинен зрозуміти: ми всі не маємо морального права підвести наших захисників, повинні підтримувати їх морально і матеріально, здійснювати допомогу їх сім’ям. Цю благородну задачу продовжують здійснювати жителі Баштанщини через волонтерів», — переконаний Володимир Гевкалюк.

Андрій Закусілов – депутат обласної ради від Снігурівщини – волонтерством займається з 2011-го року. Тоді, напередодні Нового Року, вони з дружиною вирішили привітати зі святами вихованців дитячого будинку. З тих пір в  перелік добрих справ волонтера входять підтримка творчих колективів, організація культурно-масових заходів, благодійних обідів, підтримка волейболу та футболу в Снігурівці, постійна допомога військовим в АТО.

«Волонтерство, як наркотик. Ти вже не можеш не допомогти, постійна потреба приносити користь і наповнювати цим своє життя. Адже навколо завжди є люди, які потребують допомоги. Багато людей сенсом життя вважають власний добробут, не бачать проблем інших, вважають, що їх це не стосується. Я вже так не можу. Як можна відмовити в допомозі тяжкохворому або нужденному? Я цього вже не зрозумію», — розповідає Андрій Закусілов.

І такі випадки не поодинокі. Для багатьох членів партії «Наш край» волонтерство — це стиль життя, який не дає шансів пройти повз проблеми суспільства, не доклавши зусиль до їх вирішення.

В «Нашому краї» впевнені, що саме завдяки українським волонтерам, їхній жертовності, активній громадянській позиції та відданості справі  Україна вистояла і сьогодні відстоює свою незалежність.

З Днем волонтерів!

 

 

 

 

Теги: , , , , ,