«Такі люди в наш час зустрічаються рідко», — пенсіонер зі Снігурівки подякував депутату обласної ради за допомогу

Владиславу Олександровичу Вороніну  — 78. Зустрілися з ним під час перебування в обласній лікарні. Розмову з представником прес-служби Миколаївської обласної організації партії «Наш край» розпочинає схвильовано і сумбурно.

— Ви напишіть, гарно напишіть. Зараз рідко зустрінеш таких небайдужих людей, як Андрій Миколайович Закусілов. Він дуже багато робить для Снігурівки, для людей. І мені ось допоміг.

— Владислав Олександрович, ви не хвилюйтесь, ми все напишемо. Ви можете розповісти, з якою проблемою ви зіткнулися?

— В минулому році до мене прийшла біда. Мені діагностували рак нирки. Я був у розпачі. Діагноз страшний, лікування дуже коштовне. Я –пенсіонер, і коштів на лікування в мене не було. Тільки операція коштувала 20 000 гривен. Розумієте, що для пенсіонера двадцять тисяч? Це вирок.

— Чому ви звернулися до Андрія Миколайовича?

— Він – небайдужа людина. До того, що відбувається навколо, до людей. Таких зараз дуже мало, порядних. Коли я звертався до нього, я був на межі, але отримав допомогу. І не тільки матеріальну, але й моральну підтримку. Адже його ставлення до життя, добре слово допомогли мені подолати хворобу, за що я йому дуже вдячний.

— Це було перше ваше звернення до депутата?

— Тоді, рік тому, вперше. Але не востаннє. В цьому році на фоні знесилення після хвороби, організм мій не хоче сам боротися з вірусами, я заробив хронічний бронхіт. Андрій Миколайович допоміг мені потрапити на лікування сюди, в обласну лікарню. За це я йому також вдячний. І я вас дуже прошу, похваліть його, він дуже сором’язливий, але його потрібно похвалити. А я Андрію завдячую життям.

 

Історія Владислава Олександровича Вороніна  — не поодинокий випадок. Депутатом обласної ради від партії «Наш край» Андрієм Закусіловим ініційовано в Снігурівці і Снігурівському районі введення цільової програми по допомозі тяжкохворим.

«Перед тим, як прийняти цю програму, ми вивчали питання робочою групою. Який мінімум потрібен онкохворим для лікування, які ліки фінансуються державою, які потрібно купувати за власний кошт. Коли людина опиняється один на один з такою бідою, потрібна будь-яка допомога. Мешканці Снігурівки та району знають, що при зверненні вони можуть розраховувати на підтримку обранців від «Нашого краю», — розповідає депутат обласної ради Андрій Закусілов.

 

За останніми даними, завдяки впровадженій програмі та наполегливості депутатів від «Нашого краю» у 2018 році по Снігурівці надано допомогу 43 онкохворим на загальну суму 215 000 гривен. По Снігурівському району (без районного центру) допомогу отримали 38 людей на суму 89 400 гривен.

 

 

 

 

 

 

Теги: , , , , , , ,