«Наш край» заявляє про тиск на депутатів-аграріїв

Чи можливо сьогодні в Україні чесно працювати в аграрному бізнесі і не боятися за завтрашній день? Дуже хочеться відповісти «Так», але треба сказати, що — ні. Адже ніколи не знаєш, хто завтра прийде до того аграрія, який сплатив всі податки та орендну плату. Хто прийде до підприємця, тримаючи в одній руці фіктивні звинувачення, а в іншій – автомата? Непорядні представники влади та всіляких дозвільних органів, шахраї-пайщики, заручившись підтримкою голодних навіжених «общественников», навипередки вигадують скарги та строчать пости в Фейсбуці. Тільки за останні місяці проти чотирьох депутатів-аграріїв від «Нашого краю» на Миколаївщині було розгорнуто кампанії з посяганням на бізнес. Посягання на врожаї підприємців Тахіра Садрідінова та Євгенія Гаршина, наклеп та нічим не підтверджені звинувачення в адресу Юрія Кормишкіна, а зараз відверто розгортається кампанія проти ще одного депутата Миколаївської облради від політичної партії «Наш край» Івана Чіпака. Давайте говорити чесно – це теж рейдерство! Але воно набирає ще й політичного забарвлення. І наче створено антирейдерський штаб, але фермери змушені самі самоорганізовуватися, щоб захищати свій бізнес.

Уже тривалий час на Івана Чіпака здійснюється тиск з боку різних осіб, а причиною є той факт, що він платить людям в районі найвищу ціну за оренду 1 га землі – 6000 грн. Обраний п’ять разів поспіль депутатом в обласну раду від Казанківщини, що підтверджує високий рівень довіри людей, він сьогодні змушений терпіти наклепи та погрози. Тільки за останні два роки Іван Чіпак надав на підтримку армії близько 1 млн. грн. Практично жодне звернення до депутата не залишається без розгляду та підтримки. Постійно Іван Іванович опікується футбольною командою, школами, лікарнею. Але про це, чомусь, псевдо-активісти не говорять, а натомість займаються маніпуляціями, тим самим наганяючи тінь на репутацію депутата.

Остання історія, яка промайнула в соціальних мережах з черговим обвинуваченням, взагалі обурлива. Івана Івановича намагаються обвинуватити в непорядності та підробці документів договору на оренду землі, який він заключив з жителькою Казанківщини. Свого часу жінка звернулася з проханням взяти її землю в оренду та сплатити одразу всю суму, так як їй потрібно було купити житло. Жінка померла, а спадкоємець сьогодні, під чітким уже тепер керівництвом деяких активістів, намагається не тільки розірвати договорі і повернути землю, але й змусити депутата повторно сплатити гроші за оренду.

Це саме той випадок, коли з часом починаєш жалкувати про те, що пішов людині назустріч та допоміг. А що стосується ситуації в цілому, то з кожним разом всі ці інсинуації більше нагадують тиск, як на підприємницьку діяльність, так і політичну. Наша фракція сильна, самодостатня та монолітна. У нас є своя позиція, свої люди в районах, які за нас голосують, з якими ми працюємо і перед якими тримаємо слово і несемо відповідальність. Інколи наші рішення чи позиція не зовсім збігаються з інтересами деяких особистостей. Тож не виключаємо, що всі ці нападки за останні півроку на депутатів від «Нашого краю» — це ніщо інше, як політичні нападки.

Миколаївська обласна організація партії «Наш край» звертається до правоохоронних органів, колег по депутатському корпусу, розсудливих громадян та закликає не звертати увагу на тиск з боку проплачених «громадських діячів», які, до речі, іноді мають дуже сумнівне минуле (за даними правоохоронних органів), та зацікавлених осіб, а, враховуючи всі факти — об’єктивно і неупереджено розбиратися по кожній справі окремо.

 

Миколаївська обласна організація

політичної партії «Наш край»

 

 

Теги: , , , , , ,