«Наш край» привітав ветеранські організації напередодні циклу новорічних свят

Сьогодні «Наш край» приймав гостей. В Миколаївську обласну організацію партії завітали представники Миколаївської обласної та Миколаївської міської ветеранських організацій. У дружньому колі їх привітали голова виконкому Ольга Остапчук, керівник міської організації Юрій Андрієнко, депутати Миколаївської міської ради Сергій Мотуз і В’ячеслав Карцев, голова партійної організації Миколаївського району Андрій Добровольський та голова Єланецької партійної організації Олена Димчишина. Свої привітання передав і голова Миколаївської обласної організації «Наш край» Юрій Кормишкін, побажавши ветеранам міцного здоров’я, довголіття і більш вартої уваги з боку людей та держави.

 «Ви — зв’язуюча ланка між сучасним суспільством і людьми, які залишились сам на сам з проблемами. Бажаю вам міцного здоров’я, щоб ви мали змогу ще довго залишатися в строю», — привітав Андрієнко присутніх.

Юрій Андрієнко наголосив, що хочеться частіше бачити представників ветеранського руху в гостях. І до «Нашого краю» вони можуть звертатися в будь-який час з різних питань.

Голова Миколаївської міської ради ветеранів Віталій Ященко подякував за запрошення та розповів присутнім про проблеми, з якими ветерани стикаються в сьогоденні.

«На сьогоднішній день Миколаївська міська рада ветеранів включає в себе 4 райони та 120 первинних організацій. Спільними зусиллями всіх наших членів організації, нам вдається охопити та об’єднати приблизно 70 тисяч ветеранів з 140. Це ветерани війни, ветерани праці, ветерани різних силових структур. Допомагаємо чим можемо —  від організації заходів до звичайної допомоги в побуті. Ветеранам сьогодні дуже важко, особливо одинакам. Тож наша організація радіє будь-якій підтримці — організаційній, продовольчій, матеріальній. А головне для більшості з нас —  просто увага», — звернувся він до присутніх.

В’ячеслав Карцев ще раз наголосив від імені всіх представників «Нашого краю», що кожен з них готовий до спілкування.

«Наші двері та серця для вас завжди відкриті. При зверненні ми будемо завжди шукати шляхи вирішення ваших проблем. Не соромтесь. Ви заслуговуєте на увагу та підтримку, як ніхто інший», — підсумував він.

Спілкування продовжили за чашкою чаю з солодощами. Під час цього кожен з присутніх міг висловитись про наболіле, поділитись спогадами. Гості отримали заряд позитиву від спілкування та подарунки під ялинку від «Нашого краю».

 

 

 

Теги: , , , , , ,