Новорічні дива розпочато. Дорошівську ЗОШ з подарунками відвідав депутат обласної ради Григорій Ташлик

У Дорошівській ЗОШ Вознесенського району навчається 267 дітей, половина з яких – учні початкової школи. Цей день учнівський та учительський колектив школи чекали з нетерпінням. Адже приймали в гості доброго друга   — депутата обласної ради від партії «Наш край» Григорія Ташлика.

«Григорій Володимирович – давній друг нашої школи. Вже не перший рік він допомагає нам посилити матеріально-технічну базу закладу, згідно до вимог нової української школи. От сьогодні малюки з початкової школи отримали для занять вісім комп’ютерів», — розповідає директор школи Любов Кузнєцова.

Під час перебування в навчальному закладі Григорій Ташлик зустрівся з педагогами та батьківським активом. Були обговорені нагальні проблеми, які потребують вирішення в подальшому.

У рамках проекту «Зігрій теплом кожну дитину», яка стартувала на Миколаївщині за ініціативою обласної організації партії «Наш край», депутат урочисто вручив білети на виставу до Дня Святого Миколая двадцяти п’яти обдарованим учням – призерам олімпіад, конкурсів та лауреатам фестивалів різних рівнів.

«Це нагорода вам за ваші таланти та старання. Я знаю, що багато хто з вас мріяв потрапити на виставу до обласного центру. І це диво здійснилося завдяки вашій праці. Отже, знайте й надалі, що всі мрії можна здійснити, якщо докласти зусиль», — звернувся до учнів Григорій Ташлик.

Також депутат привітав учнів та педагогів з прийдешніми святами від себе особисто та обласної організації партії «Наш край».

Теги: , , , , ,