«Нафтогаз» перекриває опалення навчальним закладам! Закликаємо владу вгамувати монополіста!

“Нафтогаз” порушив мораторій та продовжує відключати від опалення об’єкти інфраструктури: цього разу потерпіли навчальні заклади та поштові відділення. Таке свавілля вимагає від влади екстреного втручання в роботу газового монополіста, заявив народний депутат від партії “Наш край” Сергій Шахов.

Відключення споживачів відбувається всупереч мораторію Кабінету міністрів, зауважив народний депутат.

“Уряд 14 листопада цього року заборонив відключати газ котельним в опалювальний сезон. Це сталося після того, як вся країна здригнулася від заморожених міст Сміла, Шепетівка, Кривий Ріг. Та газовий шантаж перекинули на державні заклади. Наприклад, погрожують перекрити опалення Нацполіції та прокуратурі в Сумській області. Можуть відключити газ і самому Уряду”, – зазначив Сергій Шахов.

Він звернув увагу на нові факти відключень від тепла.

“Минулого тижня відключали від газу та опалення поштові відділення, через що “Укрпошта” пригрозила припинити доставку рахунків за газ. Тоді газовики взялися за дітей: без опалення лишили 17 корпусів Чернівецького університету. Прийшли відключати газ школі-інтернаті для сиріт у Молочанську Запорізькій області та одній з найбільших у країні дитлікарень у Запоріжжі. На таке здатні лише безсердечні корисливі люди”, – сказав Сергій Шахов.

Партія «Наш край» вимагає від Уряду навести лад у газопостачанні, заявив Сергій Шахов.

“Нафтогаз” став державою в державі. Уряд або наведе лад із газопостачанням і покарає винних у свавіллі, або остаточно втратить контроль над усією газовою галуззю – видобутком, постачанням, транзитом палива. Олігархи відберуть ці державні підприємства, як у 90-х відібрали заводи та фабрики”, – підсумував народний депутат від “Нашого краю”.

Теги: , , ,