Юрій Кормишкін запропонував включити до проекту нової програми «Фізкультура і спорт» на 2019-2021 рр. фінансування команди «Ніко-Баскет»

У проекті нової міської програми «Фізкультура і спорт» на 2019-2021 рр. не прописана можливість фінансування за рахунок міського бюджету команди «Ніко-Баскет».  Прописані тільки МФК і МБК «Миколаїв». В управлінні з питань спорту стверджують, що баскетбольний клуб і так отримує фінансову підтримку. Однак члени виконкому заперечили, що потрібно врахувати можливість надання фінансування і іншим командам, і видам спорту. Про це йшлося сьогодні, 14 грудня, на засіданні виконкому Миколаївської міської ради.

На виконком було винесено питання про попередній розгляд проекту рішення міськради «Про затвердження міської програми« Фізкультура і спорт »на 2019-2021 роки». Член виконкому, депутат Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» Юрій Кормишкін зауважив, що при перерозподілі бюджетних коштів в жовтні він пропонував врахувати в програмі фінансування не тільки МФК «Миколаїв», МБК «Миколаїв», а й «Ніко-Баскет». Тоді було озвучено, що фінансування врахують при складанні програми. Однак в представленому проекті команда знову не вказана.

Начальник управління з питань фізкультури і спорту Олег Машкін заявив, що «Ніко-Баскет» і так фінансують, і всі виїзди оплачують. Однак Юрій Кормишкін нагадав, що обіцяли, що в програмі буде врахована і ця команда, яка представляє Миколаїв по всій Україні. Тому запропонував все ж включити «Ніко-Баскет», а можливо, і інші команди в перелік.

«У мене є пропозиція включити «Ніко-Баскет» та доопрацювати питання, може є ще волейбольні команди. Ми не повинні зупинятися лише на двох командах, а  робити популяризацію й інших видів спорту, і декількох команд, які працюють і прославляють наш Миколаїв », — зауважив депутат.

Кормишкін пояснив, що остаточне рішення буде за депутатам міськради: якщо буде фінансування, його виділять. Але в програмі потрібно передбачити можливість виділення коштів команді. У підсумку Олександр Сєнкевич запропонував обговорити питання щодо включення «Ніко-Баскета» в перелік на засідання бюджетної комісії міськради. Юрій Кормишкін погодився, а виконком проголосував за питання по попередньому розгляду проекту програми.

Теги: , , ,