Вокальний колектив «Файні молодиці» подякував «Нашому краю»

Вокальний колектив «Файні молодиці» при Іванівському сільському клубі Нечаїнської ОТГ існує п’ятнадцять років. Зараз до його складу входить сім учасниць, які отримують від хобі – вокалу – задоволення і дарують радість від виконання народних пісень іншим.

 

«Ми і до цього часто брали участь у конкурсах і фестивалях, але тільки в межах Миколаївщини. А це отримали запрошення на Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва «Сяйво Первоцвітів». Учасниці колективу – домогосподарки, пенсіонерки, вчителі, прибиральниці. Тому постало питання про можливість фінансування нашої поїздки», — розповідає керівник колективу Наталя Івасишина.

 

 

На прохання про допомогу відгукнулися депутат районної ради від партії «Наш край» Євген Гаршин та голова районної партійної організації Андрій Добровольский.

 

Дебют видався вдалим. Колектив «Файні молодиці» отримав друге місце у номінації «Вокал. Народний спів».

 

«Ми вітаємо наших талановитих землячок. Раді, що їм випала можливість проявити себе за межами області. Цей колектив – прикраса будь-якого свята в районі. Думаю, це не остання їх заявка про себе. А ми завжди прийдемо на допомогу», — підкреслив голова районної організації партії «Наш край» Андрій Добровольський.

 

Теги: , , , , , ,