Депутат Ташлик долучився до акції «Загрій теплом кожну дитину»

В рамках власної акції Миколаївської обласної організації партії «Наш край» «Зігрій теплом кожну дитину» депутати та активісти партії проводять різні заходи напередодні новорічних свят. В кожному районі та місті представники партії  вітають дітлахів.

Вже не перший рік депутат Миколаївської обласної ради Григорій Ташлик, як справжній чарівник, дарує казку дітям Вознесенського та Братського районів. Минулого тижня депутат завітав до Дорошівської загальноосвітньої школи Вознесенського району із подарунками – вісім комп’ютерів для початкової школи.

На день Святого Миколая, 19 грудня, Григорій Ташлик забезпечив талановитих дітей – переможців конкурсів та олімпіад, відмінників навчання білетами на новорічну виставу, яка проходила в обласному Палаці культури.

         «Хотілось відзначити тих дітей, які в своєму віці вже вміють ставити цілі і наполегливо прямувати до їх досягнення. Вони заслуговують на підтримку та заохочення. І символічно відзначити їх саме в день Святого Миколая», — розповів депутат.

165 дітей Вознесенського район — учні Щербанівської, Тімірязівської, Яструбинівської, Бузької, Таборівської шкіл та 145 учнів Новомар’ївської, Миролюбивської, Костувацької шкіл Братського району дуже задоволені виставою. Батьки та вчителі висловлюють подяку депутату обласної ради Григорію Ташлику.

 

Теги: , , , , ,