Діти Снігурівщини доторкнулись до казки в маєтку Святого Миколая, організованого «Нашим краєм»

Запах мандарин, веселий настрій і дитячий гомін – атмосфера маєтку святого Миколая у Снігурівці занурила дітей та дорослих у казку, яку вони створили самі. Організатором свята виступила Снігурівська районна організація партії «Наш край» та особисто її керівник Андрій Закусілов.

«Ми запросили всіх охочих. Кожна дитина мала можливість відчути себе в ролі чарівника. Вони розфарбовували пряники-миколайчики та прикрашали їх мастикою не тільки для себе. Адже частина пряників відправляться на схід країни їх одноліткам», — розповів організатор свята, депутат обласної ради від партії «Наш край» Андрій Закусілов.

До маєтку в гості завітали близько 80 дітей. Половина з них – діти з особливими потребами, які також стали активними учасниками процесу. Всі присутні могли перевтілитись в казкових героїв за допомогою фейс-арту.  Дійство прикрасив концерт від місцевих юних талантів. А кожна дитина особисто отримала солодкий подарунок від Святого Миколая та світлину зі святкової фотозони.

Яскраві «Миколайчики» та обереги для воїнів та дітей були передані волонтерам Снігурівщини, які найближчим часом відправляться на Схід.

 

Теги: , , ,