Вітаємо Володимира Вестя з отриманням відзнаки від Президента

Сьогодні під час сесії Вознесенської міської ради депутату від політичної партії «Наш край» Володимиру  Вестю вручили відзнаку від Президента України за «Гуманітарну участь в антитерористичній операції».

«Наш край» вітає Володимира Миколайовича.

Нехай ця висока відзнака додасть Вам наснаги, віри, сили для нових звершень, незгасимої енергії та невтомності у вашій потрібній та відповідальній справі.

Нехай злагода та благополуччя завжди супроводжують Вас та Вашу родину, зичимо міцного здоров’я, земних благ та трудових успіхів!   Будьте і надалі з нами!

 

Додамо, що відзнака Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» заснована Указом Президента України Петра Порошенка 17 лютого 2016 року. Указом постановлено нагородити відзнакою працівників підприємств, установ та організацій, інших осіб, які залучалися або добровільно забезпечували проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, здійснювали волонтерську діяльність, перебуваючи безпосередньо в районі проведення антитерористичної операції у період її проведення.

Теги: , ,