Навіщо людям аеропорт, якщо в них не буде здоров’я? Депутат обласної ради Закусілов про виділення коштів на апарат УЗД для Снігурівської ЦРЛ

Сьогодні під час сесії Миколаївської обласної ради депутат від партії «Наш край» Андрій Закусілов в черговий раз підняв питання про виділення коштів на новий апарат УЗД для Снігурівської районної лікарні.

«Вже рік ми намагаємося отримати результат у вирішенні цієї проблеми. Питання виносилось, і було узгоджено профільною та бюджетною комісіями – кошти не виділено. Ми пішли іншим шляхом, взяли участь у конкурсі мікропроектів для співфінансування. Де кошти? Немає…. І нового апарату немає до сих пір», — розповів депутат.

За словами Андрія Закусілова, через відсутність сучасного медичного обладнання жителі Снігурівки та району вимушені проходити діагностичні обстеження в обласному центрі. І зволікання з вирішенням цієї проблеми, в прямому сенсі, ставить під загрозу життя людей.

«Тому я знову озвучую це питання. Бо навіщо людям аеропорт, на який ви зараз плануєте виділити кошти, якщо не буде здоров’я?» — наголосив Андрій Закусілов.

Заступник голови Миколаївської адміністрації Олександр Кушнір пообіцяв, що кошти на вирішення цієї проблеми будуть виділені при перерозподілі остатків субвенції в кінці року.

 

Теги: , , ,